Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Linki

 

 

 

 


 

Zespół Szkół w Brzegu
ul. Ofiar Katynia 25
49-300 Brzeg


Image

 


 

 


 

 

Prawo w Internecie

Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dziennik Urzędowy Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski” lub zawarte w nich akty normatywne i inne akty prawne, w tym orzeczenia, jak również skorowidze do nich, udostępniane są nieodpłatnie do wglądu i do pobrania w formie dokumentu elektronicznego na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji www.rcl.gov.pl, które udostępnia Dziennik Ustaw pod adresem dziennikustaw.gov.pl, a Monitor Polski pod adresem monitorpolski.gov.pl.

Podstawa prawna: art. 26 ust. 2 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2007 r. Nr 68, poz. 449, z późn. zm.) w brzmieniu nadanym przez ustawę z dnia 10 września 2009 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 190, poz. 1473).

Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego albo zawarte w nim akty normatywne i inne akty prawne udostępnia się nieodpłatnie do wglądu i do pobrania w formie dokumentu elektronicznego na stronie internetowej Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu www.opole.uw.gov.pl oraz razem z wyszukiwarką na stronie duwo.opole.uw.gov.pl.

Zbiór aktów prawa miejscowego ustanowionych przez Powiat Brzeski oraz inne uchwały Rady lub Zarządu i zarządzenia Starosty udostępniane są nieodpłatnie w powiatowym Biuletynie Informacji Publicznej na stronie powiat.brzeski.opolski.sisco.info.


Powiatowe bazy danych w Internecie

Starostwo Powiatowe w Brzegu prowadzi elektroniczne ewidencje dostępne za pomocą internetu. Ewidencje dostępne są dla zarejestrowanych w nich użytkowników w podanych poniżej lokalizacjach


Klub Literacki "Brzeg"

ul. Sukiennice2

49-300 Brzeg


Portal informacyjny zdrowie.opolskie.pl – Twój przewodnik po systemie ochrony zdrowia. Informacje, dane teleadresowe, wyszukiwarka. Lekarz rodzinny, stomatolog, pielęgniarka, przychodnia specjalistyczna, oddział szpitalny, profilaktyka zdrowotna, opieka nad matką i dzieckiem, leczenie cudzoziemców, pomoc dla niepełnosprawnych, apteki, instytucje ochrony zdrowia, nfz i wiele innych.

 

 

 

 


Gazeta "Opolski Dom"

Link


Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Opolu

Fundacja Rozwoju Śląska

Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Opolu od 1 sierpnia 2008r. pełni rolę Regionalnej Instytucji Finansującej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zleciła Fundacji realizację następujących działań:

  • stymulowanie działaności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego,
  • nowe iwestycje o wysokim potecjale innowacyjnym
  • Paszport do eksportu,
  • Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej,
  • Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

 


Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Kliknij, aby przejść do strony

Szkoły dla Ekorozwoju

Kliknij, aby przejść do strony

 

 


Izba Pamięci Ziemi Grodkowskiej

Image

 


 
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster