Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Sprawdź, czy potrafisz znaleźć pracę
 Image Uczniowie  Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Brzegu pozytywnie zaskoczyli pracodawców!
 

       W środę 21.10.2015 r. w ZSE w Brzegu w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbył się konkurs  pod nazwą: „Sprawdź, czy potrafisz znaleźć pracę”.

Image

Wzięło w nim udział 3 uczniów z klasy czwartej technik logistyk. W konkursie należało wykonać teczkę wybranego zawodu, dokumenty aplikacyjne oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Uczniowie reprezentowali następujące zawody: Bartłomiej Machaj- minister spraw zagranicznych, Michał Juzyk- żołnierz zawodowy, Wojciech Wdowiuk-  masażysta.

Do jury jako pracodawcy zostali zaproszeni: Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, kpt. Janusz Tuleja reprezentujący WKU Brzeg i Anna Kociołek specjalista Wydziału Rekrutacji WKU Brzeg, doradca zawodowy z Młodzieżowego Biura Pracy  Małgorzata Duda oraz Marian Nowakowski – (przewodniczący jury), emerytowany doradca zawodowy, inicjator konkursu.
Po analizie teczek zawodowych, dokumentów aplikacyjnych i po odbyciu rozmów kwalifikacyjnych z uczestniczkami jury nagrodziło ex aequo wszystkich trzech uczestników.
Dyrektor ZSE Małgorzata Mianowany- Małecka pogratulowała uczniom i wręczyła nagrody.
Starosta Maciej Stefański oraz przewodniczący jury nie kryli słów uznania dla uczestników konkursu podkreślając wysoki poziom rozmów kwalifikacyjnych, wiedzy o zawodzie, umiejętności autoprezentacji i wykonanie teczek zawodów.
 Wszyscy pracodawcy z jury stwierdzili, że uczestnicy zdobyli w konkursie nieocenione doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje podczas rozmów kwalifikacyjnych na konkretne stanowiska w zakładach pracy. Młodzież do udziału w konkursie przygotowała Magdalena Kamion.
 
 
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster