Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Konkursy
Pytania konkursowe - Wiem wszystko o moim powiecie - 25.05.2012 r.

Pytania konkursowe - Wiem wszystko o moim powiecie - 25.05.2012 r.

Czytaj całość
 
Wyniki konkursu - Wiem wszystko o moim powiecie - 25.05.2012 r.
W tym roku I m-ce w konkursie zdobyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego, którą przygotował Łukasz Fomicz (w składzie: Agata Gadecka, Kornela Wieczorek, Marcin Wszołek) - i to ci właśnie bohaterowie pojadą na zaproszenie Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg do Brukselii lub Strasburga.
II m-ce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie- Joanna Brusiło, Ewa Adamczyk, Patryk Szyszko- drużynę przygotowała Regina Synówka. Laureaci III m-ca to Katarzyna Grzegorczyk, Karina Birecka i Agata Zięba z I LO z Brzegu, opiekunem drużyny był Wojciech Wolak. Wyżej wymienieni nauczyciele otrzymali certyfikaty Starosty Powiatu Brzeskiego za przygotowanie zwycięskich drużyn.
 
Najlepsza praca w konkursie literackim - Tak było, tak jest - 25.05.2012 r.
,, Tak było a tak nie jest!”, czyli jak zmienił się powiat brzeski przez 10 lat
Czytaj całość
 
WIEM WSZYSTKO O MOIM POWIECIE 2011

 

Wywiad z laureatami IX edycji konkursu „Wiem wszystko o moim powiecie” - Iloną Dembińską, Natalią Tomczak i Agnieszką Topór z II LO w Brzegu.

 

 
B.J. Przypomnijmy, 13 maja br. Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Brzegu po raz dziewiąty organizował konkurs „Wiem wszystko o moim powiecie”. Laureatami I miejsca została drużyna II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu w składzie: Ilona Dembińska, Natalia Tomczak, Agnieszka Topór. Jedną z głównych nagród było zaproszenie drużyny z II LO przez Europoseł Lidię Geringer de Oedenberg do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Wyjazd miał miejsce w dniach 26-29 sierpnia br., a jego uczestniczki chciały podzielić się swoimi wrażeniami.
 

 

 

 I miejsce - II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu

II miejsce - Zespół Szkół Rolniczych w Żłobiźnie

III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu

 

Image

EUROPA NALEŻY DO MŁODZIEŻY

Czytaj całość
 
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster