Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
Wizyta na Ukrainie
ImageNic nikomu nie jest dane raz na zawsze. Dzisiaj doskonale przekonuje się o tym Ukraina, która świętując 24-tą rocznicę odzyskania niepodległości, musi na swoich wschodnich terenach walczyć o to, aby jej ponownie nie utracić. Uroczyste obchody tej rocznicy, odbyły się 23 sierpnia br. także w naszym partnerskim Powiecie Horodenka.
Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE - 1.09.2015

Image

Czytaj całość
 
NARODOWE CZYTANIE

Image

Czytaj całość
 
PRZYJAŹŃ I WDZIĘCZNOŚĆ
Image 21 sierpnia 2015r. w Muzeum Piastów Śląskich gościły dwa znakomite chóry „Impuls Driel” z Holandii pod batutą Gerta Jana Goevce  oraz chór św. Maksymiliana pod batutą Siostry Miłosierdzia Anny Majewskiej. Inicjatorem wspólnego koncertu było małżeństwo Heleny i Zdzisława Rajczuk, a imprezę objął patronatem honorowym Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański i Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.
Czytaj całość
 
INFORMACJA O OGRANICZENIACH W RUCHU W ZWIĄZKU Z ROZPOCZYNAJACYMI SIĘ PRACAMI BUDOWLANYMI NA ZADANIAC
Czytaj całość
 
Projekt Powiatu Brzeskiego na dziewiątym miejscu w Polsce

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji na początku roku ogłosiło konkurs na dofinasowanie projektów w ramach ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.

Czytaj całość
 
Zaproszenie na koncert

ImageStarosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański i Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak serdecznie zapraszają na koncert pt. "Zjednoczeni w Panu" w wykonaniu holenderskiego Chóru "Impuls Driel" oraz Chóru im. św. Maksymiliana z Brzegu

Czytaj całość
 
Nadleśnictwo Oława informuje o wprowadzeniu okresowego zakazu wstępu do lasu

Nadleśnictwo Oława informuje, że w związku z bardzo dużym zagrożeniem pożarowym, Nadleśniczy Nadleśnictwa Oława wprowadza okresowy zakaz wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Oława.

Zakaz obowiązuje od dnia 7 sierpnia 2015 roku do odwołania.

Czytaj całość
 
OTWARCIE OGRODU MARZEŃ W TARNOWCU - 1.08.2015

ImageOgród marzeń i wspomnień to pomysł stowarzyszenia „Tarnowiec wczoraj, dziś, jutro”. Stowarzyszenie, którego szefową jest pani Wioletta Frankiewicz liczy już 28 członków i bardzo prężnie działa na terenie swojej gminy.

Czytaj całość
 
ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Image 2 sierpnia br. w kościele p.w. św. Mikołaja w Brzegu odprawiona została uroczysta msza św. z okazji 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster