Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
Międzynarodowa Konferencja Państwowych Straży Pożarnych w Brzegu

Image Dnia 16 września br. odbyła się w Brzegu międzynarodowa konferencja Państwowych Straży Pożarnych pod nazwą „Ratownictwo specjalistyczne w systemie obrony cywilnej”.

Czytaj całość
 
Od lasu krzyży uchroń nas Panie
Image Te i inne cytaty m.in. biblisty- ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, biskupa polowego Józefa Guzdka i biskupa Marka Jędraszewskiego były głównym przesłaniem kazania ks. kapelana Sławomira Gadowskiego.
Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE

Image

Czytaj całość
 
76. ROCZNICA POWOŁANIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Image 20 września br. w kościele p.w. św. Mikołaja w Brzegu odprawiona została uroczysta Msza św. z okazji 76. rocznicy powołania Polskiego Państwa Podziemnego.

Czytaj całość
 
Współpraca powiatu brzeskiego i namysłowskiego w zakresie ochrony zabytków
Image W ubiegłym tygodniu w Namysłowie odbyło się spotkanie Wicestarosty Powiatu Namysłowskiego Bartłomieja Stawiarskiego oraz Głównego Specjalisty ds. Ochrony Zabytków Starostwa Powiatowego w Brzegu Radosława Preisa.
Czytaj całość
 
Najechali zamek
Image Jak to zwykle bywa przy najazdach zgromadzeni usłyszeli ogromny huk armaty. Ta i inne atrakcje, takie jak wystawa starych ( z początku XX w.) fotografii utworzona przez brzeżanina Krzysztofa Drozda towarzyszyły II Ogólnopolskiej Konferencji Genealogicznej, zorganizowanej 12.09.2015r.na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu.
Czytaj całość
 
Dożynki Gminno - Powiatowe 2015

ImageTegoroczne gminno – powiatowe święto plonów można zaliczyć do niezwykle udanych. Dopisali nie tylko rolnicy, wystawcy, czy artyści, ale także pogoda. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w kościele p.w. Michała Archanioła w Grodkowie, którą odprawił ksiądz proboszcz Arkadiusz Markowski. Po Mszy wszyscy uczestnicy wyruszyli w stronę boiska przy Gminnym Domu Kultury, gdzie zaplanowano dalszą część obchodów.

Czytaj całość
 
ZAPRASZAMY

Image

Czytaj całość
 
Niedaleko Brzegu, w Powiecie Brzeskim

Image Niedaleko Brzegu, w Powiecie Brzeskim znajduje się piękne miejsce, gdzie można na łonie przyrody rozwinąć swoje skrzydła i odlecieć, a dokładnie odpłynąć….

Czytaj całość
 
Europejska Sztafeta Dobroci przebiegła przez Powiat Brzeski
ImageDnia 12 września br. przez Powiat Brzeski przebiegła Europejska Sztafeta Dobroci. Idea przedsięwzięcia była niezwykle szczytna. To wsparcie chorego na autyzm Franka, a także walka z nałogami. Sztafeta przebiegła na trasie Łuków – Praga, której długość wynosi, aż 800 km.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster