Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
ZAWODY KOLARSKIE

23.10.2015 r /piatek/  na Stadionie Miejskim
i w Parku Wolnosci odbędą się zawody kolarskie
dla dzieci  i młodzieży szkół podstawowych
i gimnazjalnych w kategorii dziewczat i chłopców.
Zapisy od godz.10:00-12:00 szczegóły poniżej

Czytaj całość
 
PAMIĘTAMY
Image Był i wciąż pozostaje moralnym drogowskazem dla wszystkich Polaków. Nieugięty, sprawiedliwy, o ogromnej wierze – stanowił symbol tego, co najważniejsze dla naszego Kraju – wolności i solidarności. 31 lat temu w tragicznych okolicznościach odszedł od nas ksiądz Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”.
Czytaj całość
 
VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych JESTEŚMY TU
Image VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Religijnej Osób Niepełnoprawnych JESTEŚMY TU, zakończył się sukcesem, a emocje sięgały zenitu. Uroczystego rozpoczęcia dokonali  Sekretarz Powiatu Brzeskiego Genowefa Prorok, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, Dyrektor PCPR Brzeg Aleksander Podgórny, Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Kowalczyk wraz z organizatorami Robertem Hejmanem Prezesem BSSM Brzeg i Magdaleną Kłoda kierowniczką WTZ Brzeg.
Czytaj całość
 
Polska gościnność urzekła niemiecką młodzież
Image 15 października b.r. na Zamku Piastów Śląskich Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański spotkał się z uczestnikami międzynarodowej wymiany młodzieży, jaka co roku odbywa się między uczniami I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu, a młodzieżą niemieckiej szkoły Jungmannschule w Eckernförde.
Czytaj całość
 
ŚWIĘTO NAUCZYCIELI
Image Święto Edukacji Narodowej przypada na dzień 14 października. Jest to dzień upamiętniający powstanie Komisji Edukacji Narodowej w 1773r. W tym dniu nauczyciele obdarowywani są kwiatami oraz nagrodami w dowód wdzięczności za ich trud włożony w nauczanie.
Czytaj całość
 
BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE

Brzeskie Centrum Medyczne

Czytaj całość
 
ZAKOŃCZENIE SEZONU W BRZESKIM WOPR

         Ratownicy brzeskiego oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego podsumowali i zakończyli tegoroczny sezon ratowniczy.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE

Image

Czytaj całość
 
Ostatni taki weekend
Image Minęło lato, a wraz z nim odeszły słoneczne dni i piękna pogoda. Kończy się również okres imprez plenerowych- targów i pikników.
Czytaj całość
 
Dobre zmiany w powiatowych szkołach

Image Generalnie odremontowana sala gimnastyczna, lśniące nowością korytarze i częściowo wymienione ogrodzenie to efekty prac, jakie zostały przeprowadzone w Zespole Szkół Specjalnych w Brzegu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster