Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
Sprawdź, czy potrafisz znaleźć pracę
 Image Uczniowie  Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Brzegu pozytywnie zaskoczyli pracodawców!
 

       W środę 21.10.2015 r. w ZSE w Brzegu w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbył się konkurs  pod nazwą: „Sprawdź, czy potrafisz znaleźć pracę”.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, w ramach projektu:
Partner Innowacji – symbioza biznesu z nauką w efektywnym Regionalnym Systemie Innowacji
 
Czytaj całość
 
ZAPRASZAMY NA BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Image

Czytaj całość
 
STARY OGÓLNIAK NAJLEPSZY
Image Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu już nie raz udowodnili, że potrafią być najlepsi nie tylko w nauce. Sięgali po laury naukowe i sportowe. Tym razem znaleźli się w czołówce laureatów konkursu na spot reklamowy o powiecie brzeskim.
Czytaj całość
 
POMYSŁ NA WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ

Image

Czytaj całość
 
Zaproszenie 11 Listopada
ImageStarosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, Dowódca 1 Brzeskiego Pułku Saperów płk Marek Golan oraz Dyrektor Muzeum Piastów Śląskich Paweł Kozerski, serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 97 Rocznicy Święta Niepodległości oraz 25-lecia samorządności
Czytaj całość
 
Sprawa willi przy ul. Chrobrego trafiła do prokuratury

Image Wraca sprawa willi przy ul. Chrobrego w Brzegu. Opolski Wojewódzki Konserwator Zabytków złożył do Prokuratury Rejonowej w Brzegu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w myśl art. 108 oraz 110 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, a także wydał niezależną decyzję nakazującą właścicielowi wykonanie w określonym terminie szeregu prac zabezpieczających.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE
Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego Stanisław Kowalczyk serdecznie zaprasza na sesję Rady Powiatu Brzeskiego, która odbędzie się 29 października 2015r. o godz. 10.00 w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.
Tematami sesji będą m.in. : informacja o aktualnej sytuacji BCM, informacja o stanie realizacji zadań oświatowych, sprawozdanie z działalności Domów Pomocy Społecznej oraz Placówek Opiekuńczo Wychowawczych, a także przyjęcie uchwał w sprawach inwestycyjnych i oświatowych.
 
Złoty medal Międzynarodowych Targów Tour Salon

 

 

Image dla Stobrawskiego Zielonego Szlaku

 
Na odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targach Turystycznych ogromny sukces odniosło Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak. Przygotowany przez stowarzyszenie pakiet turystyczny pn. „Mała Panew – Wielka Przygoda” zdobył złoty medal – główną nagrodę ekspertów za najlepszą atrakcję turystyczną targów. Stowarzyszenie, obejmujące swoim zasięgiem także gminę Lubsza, przygotowało wspólny projekt z LGD „Kraina Dinozaurów”.
Czytaj całość
 
ARKUSZ POMYSŁU

Image

ARKUSZ POMYSŁU
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster