Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
ŚWIĄTECZNA ILUMINACJA 2015

Image

Czytaj całość
 
Zaproszenie

Image

 

Czytaj całość
 
V MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU LEŻĄC KLASYCZNYM

Image  W dniach 7 – 8 listopada 2015 roku odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Seniorek i Seniorów, Weteranek i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Organizatorem tegorocznych zawodów był klub „Herkules” Warszawa, który jednocześnie obchodził 60 – lecie swojej działalności.

Czytaj całość
 
Radość i zabawa - szacunek i tradycja

Image Nareszcie Dzień Niepodległości w Polsce zaczął być obchodzony w atmosferze radości i zabawy. Cieszymy się z odzyskania niepodległości nie zapominając, jednak o tym, jak ciężko było tą niepodległość wywalczyć i ile ludzkich istnień przepłaciło to własną krwią.

Czytaj całość
 
Prezydent RP zaproszony do Brzegu

ImageUroczyste obchody 50-tej rocznicy „Wydarzeń Brzeskich”, które planuje się na miesiąc maj 2016 roku, mogą zostać uświetnione obecnością Prezydenta RP Andrzeja Dudy. „Jest mi niezmiernie miło, że to na Pańskie ręce, jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mogę złożyć niniejsze zaproszenie i prośbę o objęcie Pańskim Honorowym Patronatem uroczystych obchodów 50 rocznicy „Wydarzeń Brzeskich” – czytamy na wstępie oficjalnego zaproszenia, jakie do Prezydenta RP wystosował Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański.

Czytaj całość
 
Broń się nie trać wiary  koncert Piotra Lubertowicza

ImageIdea walki z alkoholem, narkotykami i dopalaczami przyświecała gitarowemu koncertowi, jaki gitarzysta Piotr Lubertowicz dnia 4 listopada br. odegrał na scenie Brzeskiego Centrum Kultury. Koncert pod nazwą „Broń się nie trać wiary” zorganizował Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Brzegu, a uczestniczyła w nim młodzież brzeskich szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj całość
 
Bajkowy oddział dziecięcy

ImageNa zaproszenie brzeskich wolontariuszy, dnia 03.11 br. dziecięcy oddział Brzeskiego Centrum Medycznego wizytował Starosta Maciej Stefański. Wolontariusze zainicjowali spotkanie, aby zaprezentować efekty przeprowadzonych w placówce prac, a także przedstawić najpilniejsze potrzeby i oczekiwania pacjentów. Spotkanie stało się także okazją do przekazania przez Starostę, kosza pełnego smakołyków dla przebywających na oddziale małych pacjentów.

Czytaj całość
 
WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ TOBIE POLSKO

Image

Czytaj całość
 
Strażacy wyposażeni w urządzenie do ratowania życia

Image Podczas październikowej Sesji Rady Powiatu Brzeskiego (29.10) Starosta Maciej Stefański przekazał na rzecz Powiatowej Straży Pożarnej w Brzegu przenośny defibrylator, czyli sprzęt służący do przywrócenia akcji serca podczas działań ratunkowych.

Czytaj całość
 
GRATULACJE SKŁADAMY MU WSZYSCY

Image Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Jan Golonka miał okazję gościć w dniu 26.10 br. Bartłomieja Bartha – wicemistrza Polski oraz Europy w podnoszeniu ciężarów i jego pierwszego trenera Władysława Górkę.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster