Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
Aktualności
MIKOŁAJKI W STAROSTWIE I SZPITALU
ImageŚwięty Mikołaj już tradycyjnie, jak każdego roku o tej samej porze, postanowił odwiedzić oddział dziecięcy Brzeskiego Centrum Medycznego. Przed samym południem, bezpośrednio po spotkaniu ze współpracownikami wyruszył z siedziby Starostwa Powiatowego w Brzegu, które to po raz kolejny podjęło się organizacji tejże wizyty.
Czytaj całość
 
7 MASA KRYTYCZNA

Rowerowy Brzeg informuje, że w sobotę, 5 grudnia odbędzie się rowerowy przejazd ulicami miasta.

Czytaj całość
 
JUBILEUSZE ZNP

ImageW piątkowe popołudnie (27.11) na Sali koncertowej Zamku Piastów Śląskich odbyły się uroczyste obchody podwójnego jubileuszu – 110-lecia Związku Nauczycielstwa Polskiego i 70-lecia istnienia ZNP na Ziemi Brzeskiej.

Czytaj całość
 
Słodka czy gorzka?

Image Nazywa się bardzo sympatycznie „cukrzyca”, ale niech nikogo nie zmyli taka nazwa. Choroba, która niemal w 10% atakuje całą ludzką populację, jest podstępna (gdyż nie daje na początku objawów bólowych), przewlekła i niestety nieuleczalna.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE NA SESJĘ
Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego Stanisław Kowalczyk serdecznie zaprasza na sesję Rady Powiatu Brzeskiego, która odbędzie się 26 listopada 2015 r. o godz. 10.00 w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.
Czytaj całość
 
Ekoprodukt - bezpłatne szkolenia w województwie opolskim!
W związku z coraz większym zainteresowaniem produktami ekologicznymi Uniwersytet Opolski oraz BMP sp. z o.o. zapraszają na certyfikowane szkolenia z zakresu ekoprodukcji.
Szkolenia adresowane są do:
Czytaj całość
 
Święto Niepodległości 11 listopada 2015 Brzeg
Czytaj całość
 
Uroczysta odprawa Służby Więziennej

ImageDnia 20 listopada br. odbyła się uroczysta odprawa brzeskich i grodkowskich funkcjonariuszy Służby Więziennej. W wyjątkowym miejscu - Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, wszystkich gości przywitał Dyrektor Zakładu Karnego w Brzegu ppłk Henryk Knera.

Czytaj całość
 
OBYWATEL.GOV.PL
Image
Czytaj całość
 
97 ROCZNICA OBRONY LWOWA

Image 22 listopada br. w kościele p.w. św. Mikołaja w Brzegu odprawiona została uroczysta msza św. z okazji 97. rocznicy obrony Lwowa.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1348
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster